חברת סקרים וותיקה ומוכחת – מאגר מוחות

by מאגר מוחות ניהול אתר
1 month ago
83 Views

יחסית לגודל האוכלוסייה, בישראל קיימות חברות סקרים רבות. מבין כל החברות האלה יש כמה שנחשבות לגדולות והידועות ביותר בתחום. אלו הן החברות אשר פעילות כבר שנים רבות וצברו, לצד ניסיון מקצועי רב, גם מוניטין של דיוק ושמן נקשר אצל הציבור כתו תקן של אמת. חברת סקרים שכזו היא מאגר מוחות. מכון המחקר שחרט על דגלו לא רק להביא תוצאות מדויקות וסקרי שוק מפורטים, אלא שמעל הכול חרטה על דגלה מאגר מוחות את הצורך במערכת יחסים ארוכת טווח ותקשורת מלאה ושקופה עם לקוחותיה.

חברת סקרים שעושה הרבה יותר מאשר רק סקרים

חברת סקרים שאפשר לסמוך עליה

מעבר לביצוע סקרים, במאגר מוחות מתמחים בכל האספקטים הקשורים בסקרי שוק ופילוח שוק. הצוות המיומן שעומד מאחורי הקלעים משלב בתוכו כמה מהמוחות המובילים בתחום הסטטיסטיקה ומנהל העסקים שפועלים באקדמיה הישראלית. באמצעות הידע שנצבר במשותף בין ראשי החברה הם מסוגלים להעניק תמונת מצב מדויקת בכל הקשור להיתכנות כלכלית של עסקים ורעיונות, עוד בשלב הפיתוח הראשוניים. בעזרת שימוש בכלי מחקר מדעיים ואיסוף נתונים ישירות מהשטח, צוות המומחים שלנו מייצר בעבורכם תמונה מלאה ומדויקת של המכשולים העומדים בפניכם בדרך להשקה מוצלחת.

כאשר אנחנו מדברים על מחקר שוק ומתחרים, אנחנו לא מדברים רק על בדיקה שטחית של הפרמטרים הקלאסיים. מחקרי השוק של מאגר מוחות נכנסים אל עובי הקורה ובעזרת חקירה דקדקנית אנחנו מסוגלים להביא לכם את כל המידע הרלוונטי לכם ביותר. החל בשיטות השיווק ופלחי האוכלוסייה שאליהם פונים המתחרים שלכם, דרך בדיקה יסודית של האמצעים והשיטות שבהם משתמשים המתחרים כדי לחדור אל השוק ועד מידע קונקרטי עם הצעות לגיבוש אסטרטגית פעולה בעבור העסק שלך באופן ספציפי. מניסיוננו למדנו כי מעבר לנתונים שמקבלים בעת ביצוע סקר שוק, ישנם נתונים ועובדות אשר אפשר לגלות רק בעזרת בדיקה מקיפה של הנושא. לא כל הפרטים ניתנים לגילוי במבט שטחי ולכן נדרשות שיטות וטקטיקות בעבור כל מחקר בפני עצמו.

פילוח שוק נשמע לאחדים כפעולה פשוטה אשר כל אחד מסוגל לבצע בעזרת גוגל ותושייה. בפועל פילוח שוק הוא לא פעולה אחת של חקירה מעמיקה, מדובר על תהליך ארוך אשר יש לבצע באופן יסודי בעזרת כלים כמו מחקר כמותי וביצוע סקרים. רק על ידי בחינה של כל הנתונים בצורה מקצועית, אפשר יהיה לקבל נתונים מלאים שעל בסיסם נוכל להבין האם ישנה היתכנות כלכלית. אז כן, בפועל מדובר על פעולות שכל אחד ואחת יכולים לבצע. אך בפועל, רק באמצעות ניסיון והבנה מלאה של הפעולות הנדרשות לביצוע אפשר לקבל תמונה אמינה ומלאה שעל בסיסה יתקבלו החלטות מושכלות.

מאגר מוחות – חברת הסקרים שלך

הבחירה בחברת סקרים שתבצע בעבורך את העבודה היא בחירה שיש לתת עליה את הדעת. לפני שנבחר בחברת סקרים, חשוב להבין מה אנחנו רוצים לקבל מהסקר. האם אנחנו מעוניינים לקבל תשובות מסוימות או שאנחנו באמת רוצים לקבל תמונה מייצגת של המציאות כדי שנוכל להציע מוצר או שירותים מדויקים יותר. במאגר מוחות אנחנו מציעים שירותי ביצוע סקרים ופילוח שוק שמגיעים ממקום של כבוד וערכיות. אותנו לא מעניין רק להביא את התשובות הנעימות לאוזן, המטרה שלנו היא להצביע בעבורכם על המכשולים ולהציע לכם תוכנית פעולה כיצד לגבור עליהם.

כדי להתחיל ולעבוד איתנו במאגר מוחות אתם לא צריכים לעשות יותר מידי. כל שעליכם לעשות הוא לשלוח לנו הודעה באמצעות לחיצה על הלינק הזה, או אפילו פשוט מכך, חייגו אלינו ישירות ודברו איתנו ב – 03-5726000