חברת סקרים | מאגר מוחות

by מאגר מוחות ניהול אתר
3 years ago
6926 Views

“מאגר מוחות” הינה חברת סקרים ומכון מחקר  אשר הוקמה בראשית 1992 על ידי פרופסור יצחק כ”ץ (מומחה לסטטיסטיקה ושיטות מחקר). המטרה הראשונית לשמה הוקמה החברה הינה מתן פתרונות ריאליסטים ויעילים לאתגרים הרבים והמשמעותיים על ידי מציאת תובנות נוקבות אשר מבוססות על סיוע בכלים המדעיים המתקדמים ביותר.

בעזרת הניסיון הרב שצברנו לאורך השנים אנו מסוגלים לבצע סקרים מקיפים ואיכותיים ולשאול את השאלות הנכונות והמדוייקות, לעבד בתבונה ובסבלנות את המידע ולספק תמונת מצב ברורה, חדה ומדויקת אודות דפוסי התנהגות, דפוסי חשיבה, פיתוח והצלחה, ואפשרויות צמיחה.

מה עושים בחברת סקרים מאגר מוחות ?

בפעולותנו המקצועיות אנו מביאים את ניסיוננו כחוקרים ומרצים בעלי שנות ניסיון בעולם האקדמי ובעולם הפרקטי כמובילי תהליכים, עורכי סקרים ומחקרים רחבי היקף וחברי דירקטוריונים שונים.

את שירותנו אנו מספקים בעבור גורמים רבים במשק ובפוליטיקה הישראלית, כך למשל אנו מתמחים בסקרים פוליטיים (למשל היינו היחידים לזהות את סנסציית הבחירות של הכנסת ה-17, מפלגת הגימלאים), מחקרים חברתיים (כנס שדרות לחוסן חברתי) ואפילו משובים בעלי חשיבות כמו משוב השופטים.

לחברה רקורד מוכח והצלחות והישגים מרשימים ביותר בהן חיזוי מדויק של תוצאות בחירות לאורך שנים , עידוד צמיחה ארגונית ושיפור תוצאות עסקיות בסקטורים שונים ובנושאים נרחבים.

מכון מחקר חברת סקרים מאגר מוחות

בישראל קיימים חברות סקרים רבות – למה לבחור בנו?

.לאורך השנים צברנו מומחיות רבה בפעילות מחקרית בזירה הפוליטית מחד, ובזירה העסקית מאידך

.בזירה הפוליטית ביצענו סקרי בחירות ארציות, מוניציפאליות ופריימריס בדיוק מרשים ומעורר התפעלות

.בזירה העסקית ביצענו מחקרי שוק, בדיקות היתכנות עסקית וסקרי צרכים ושביעות רצון לקוחות, לצד שרותי ייעוץ ארגוני ואסטרטגי, הנשענים על שיטות מחקר מדעיות

.מומחי מאגר מוחות מספקים “חוות דעת מומחה” לערכאות משפטיות, המסייעים לאשש או להפריך עמדות והתנהגויות, על בסיס ממצאי סקרים ומחקרים

אנו שומרים בקנאות על מקצועיות מלאה לאורך כל התהליך, גם בשלב התוצאות והמסקנות אנו שומרים על מקצועיות וסודיות (גם אם אלו אינם מצופות ומפתיעות !) הליווי אשר תקבלו הינו דיסקרטי מחוייב וצמוד.

אם גם אתה מעוניין במכון מחקר שילך עמך יד ביד ויסייע לך לפרוץ קדימה, חברה שתנצח גם את הטעות הסטטיסטית, אנחנו במאגר מוחות מחכים לשמוע ממך עוד היום.
כל מה שצריך לעשות זה לחייג אלינו ל 03-5726000 או ליצור קשר באמצעות האתר

לפרטים נוספים אודות ההישגים וציוני הדרך שלנו אתם מוזמנים לבקר בדף הבא.