ייעוץ אסטרטגי

למאגר מוחות ניסיון עשיר במתן שירותי ייעוץ אסטרטגי וארגוני, המבוססים הן על ידע תיאורטי ואקדמי, והן על ניסיון מעשי מוכח בארגוני הסקטורים הציבורי, העסקי והשלישי.

מה טומן בחובו ייעוץ אסטרטגי?

עיצוב האסטרטגיה עשוי להיות במקרים רבים על בסיס יסוד אמוציונלי – על פי אינטואיציה, תחושות, אמונות והגדרה אישית של החזון והמטרות, או על פי בסיס רציונלי – על בסיס מידע, ממצאי סקרים ומחקרי שוק, תובנות של סיעור מוחות ובחירת החלופה המועדפת. מומחי מאגר מוחות יודעים אסטרטגיה מהי, כיצד לעצבה וכיצד להטמיע אותה בארגונים וחברות.

מנכ”ל מאגר מוחות ליווה את תרגומם לעברית ועריכתם של מספר ספרי ניהול רבי-מכר, להם אף כתב את ההקדמה למהדורות בעברית, בהוצאת פקר, הם:  “לנצח נבנו – 18 חברות מופת” של קולינס ופוראס, “גלגל התנופה – מטוב למצוין” של קולינס, “טכנולוגיקה – היתרון הטכנולוגי ואתגריו” של כהן, “פי 10 – מצוינות לנצח” של קולינס והאנסן ו”תבונה ותובנה” של קופר. ספרים אלו הם פורצי דרך בנושאי אסטרטגיה וחזון ונצטט מן ההקדמה ל”גלגל התנופה”:

“מדוע יש חברות רבות, טובות ומצלחות, אשר עושות את קפיצת המדרגה, הופכות למצוינות ומצליחות לשמר את הישגיהן? ומדוע יש חברות אחרות, רבות וטובות גם הן, שלא מצליחות לעשות זאת? ……הסוגיה המרכזית אינה רק יצירת המפנה הדרמטי, אלא גם היכולת לשמור על ההישג הכביר לאורך זמן”.

ייעוץ אסטרטגי

 

 

 

 

 

במאגר מוחות הייעוץ האסטרטגי קובע את “המה” והייעוץ הארגוני את “האיך”.

תהליך הייעוץ הארגוני כולל:

אבחון המצב ה”מצוי” בארגון

ניתוח תהליכים וממשקים פנימיים

ניתוח תהליכים וממשקים חיצוניים

הגדרת יעדים, מטרות ותוכניות

תכנון מבנה הארגוני “הרצוי”

ניהול תהליכי שינוי

פיתוח מנהלים, עובדים וצוותים

בקרה ומשוב

מומחי מאגר מוחות יישמו תהליכי אבחון וייעוץ ארגוני ברשויות מקומיות, משרדי ממשלה, קופות חולים, בנקים וארגונים אחרים.

אם גם אתה מעוניין במכון מחקר שילך עמך יד ביד ויסייע לך לפרוץ קדימה, חברה שתנצח גם את הטעות הסטטיסטית, אנחנו במאגר מוחות מחכים לשמוע ממך עוד היום.
כל מה שצריך לעשות זה לחייג אלינו ל 03-5726000 או ליצור קשר באמצעות האתר

בין שירותנו תוכלו למצוא עריכת מחקרי שוק, ייעוץ ארגוני, חוות דעת בבית משפט ועוד קשת נרחבת של שירותים המותאמים במיוחד בעבור הבנה עמוקה של השוק והתנודות בו