ייעוץ ארגוני

הגשמת יעדים ושיפור ביצועים באמצעות ייעוץ ארגוני אפקטיבי

במידה ומטרתו של הייעוץ האסטרטגי נועדה על מנת לקבוע את כיוון הליכתו של הארגון, אילו צעדים עליו לבצע על מנת לממש את יעדיו ומטרותיו, הרי שהייעוץ הארגוני הינו ה-“איך”: באילו פעולות ושיטות ניתן למקסם את התוצאות לאורך זמן.

באמצעות תהליכים של ייעוץ ארגוני ניתן לבנות כלים מעשיים וברי מדידיה אשר יסיעו לנו לבחון את מצב הארגון, להציע שינויים אשר ניתנים להטמעה, שיפור אמצעי התקשורת הפנים-ארגונית, הנעת ההנהלה וצוות העובדים, חיזוק מבנה והתנהלות הארגון בשיגרה וגם במצבי חירום ומשברים.

הידע הנדרש בייעוץ ארגוני הינו רב-תחומי הכולל בתוכו כלים ממדעי ההתנהגות, תעשייה וניהול, מנהל עסקים, אסטרטגיה, שיווק, פסיכולוגיה ארגונית, שיטות הנעה ותגמול, ניהול עבודת צוות, ניתוח מבנים ארגוניים, יחסי גומלין בין העובד לעצמו, לעמיתיו, להנהלה ולסביבה.

ייעוץ ארגוני


מה כולל תהליך הייעוץ הארגוני?

  • אבחון מצב מצוי בארגון
  • ניתוח תהליכי תקשורת וממשקים פנים ארגוניים וחיצוניים
  • הגדרת יעדים, מטרות ותוכניות
  • תכנון מבנה ארגוני רצוי ושינויים נדרשים
  • ניהול תהליכי שינוי
  • פיתוח מנהלים, צוותים ועובדים
  • הפעלת מנגנוני פיקוח, בקרה ומשוב ועוד

ייעוץ ארגוני יעיל על ידי צוות מקצועי ומוביל

מומחי מכון “מאגר מוחות” מבצעים את תהליכי האבחון והאפיון, התכנון, הצגת השינויים, הטמעתם ובחינתם השפעתם ומידת האפקטיביות שלהם לאורך זמן.
מומחי מאגר מוחות משלבים בעבודתם ידע מדעי רב שמקורו במחקר ובהוראה, בקורסים של התנהגות ארגונית, ניהול משאבי אנוש, פיתוח המשאב האנושי והנעת עובדים, לצד שיטות הערכה ומדידה.

תהליכי האבחון והייעוץ הארגוני יושמו בהצלחה רבה על ידי מאגר מוחות ברשויות מקומיות רבות כגון גדרה, ת”א-יפו, הרצליה חדרה, מטה בנימין, השומרון או תל-שבע, לצד פרויקט אבחון ותקינה של חטיבת הביטחון ברשות שדות התעופה, או במשרדי ממשלה כמו משרד התקשורת ומשרד ההסברה והתפוצות, בבנק יהב, מכון התקנים, קופות החולים לאומית, שירותי בריאות כללית ומאוחדת, בנק המזרחי, ובגופים עסקיים אחרים.

אם גם אתה מעוניין במכון מחקר שילך עמך יד ביד ויסייע לך לפרוץ קדימה, חברה שתנצח גם את הטעות הסטטיסטית, אנחנו במאגר מוחות מחכים לשמוע ממך עוד היום.
כל מה שצריך לעשות זה לחייג אלינו ל 03-5726000 או ליצור קשר באמצעות האתר

בין שאר שירותנו תוכלו למצוא עריכת סקרי שוק, סקרי דעת קהל, בדיקות היתכנות, ייעוץ אסטרטגי ועוד קשת נרחבת של שירותים אשר יסייעו לעסק שלך לבלוט בשטח.