סקר בחירות

by מאגר מוחות ניהול אתר
2 years ago
2848 Views

“מאגר מוחות” הינו ממכוני המחקר המובילים בישראל בתחום הפוליטיקה בכלל ובתחום של סקר בחירות בפרט. לאורך שנים המכון ערך סקרי בחירות רבים בעבור מפלגות רבות (כמו גם ראשי עיריות ומתמודדים בבחירות המונציפאליות), על ידי שימוש בכלים מדעיים מהשורה הראשונה ושילובם עם עבודת תכנון מדוייקת וקפדנית אנו מסוגלים לתת פתרונות אמיתיים לאתגרים משמעותיים באמצעות מתן תובנות נוקבות אשר לא משתמעות לשני פנים.

מכון הסקרים “מאגר מוחות” עומד בחוד החנית של הסטטיסטיקה הישראלית וראשיו אף פרסמו ספר בנושא הבחירות המקומיות בשם “גיבור מקומי – הבחירות לרשויות המקומיות בעידן הבחירה הישירה” (הוצאת רמות – אוניברסיטת תל אביב 1998),הספר סוקר את תוצאות האמת ואת יכולת החיזוי של סקרי דעת קהל בבחירות לרשויות המקומיות בישראל.

בעזרת הניסיון הנרחב שצברנו לאורך שנות פעילותנו אנו מאפשרים לעצמנו לשאול את השאלות הנכונות, לעבד בתבונה את המידע ולספק תמונת מצב ברורה ומדויקת אודות דפוסי התנהגות, דפוסי חשיבה, פיתוח והצלחה, ואפשרויות צמיחה.

סקרי בחירות

מה אנחנו עושים ?

בפעילותנו המקצועית אנחנו משלבים את כל הנסיון שלנו כחוקרים ומרצים עם שנות פרקטיקה רבות כמובילי תהליכים, מחקרים וסקרים רחבי היקף.

סקרי הבחירות נערכים לרוב עבור מפלגות, ראשי מפלגות ומתמודדים לראשות הממשלה, , שרים, חברי כנסת, מקבלי החלטות עסקיים ויזמים שונים.

למכון שורת הצלחות והישגים מרשימות ביותר בהן חיזוי מדויק של תוצאות בחירות ופריימריז.

אנו שמים אל מול עינינו את כל הפרמטרים השונים והמורכבים של החברה הישראלית ודואגים להגיע בסקרנו לכל קצוות האוכלוסייה השונות על מנת להביא את תמונת המצב המדוייקת ביותר והקרובה ביותר לשטח.

במידת הצורך אנו משתמשים בשילובים של סוגי מחקר שונים ופעולות שונות אשר חלקן מתבצעות באמצעות סקרים טלפונים, סקרים אינטרנטים וסקרי רחוב. כאשר מדובר בצורך לבחון נקודות מבט שונות בחברה הישראלית, על כל גווניה, אנו יורדים לרזולוציה הנמוכה ביותר על מנת להגיע לאמת אשר מסתתרת מתחת לפני השטח.

אנו מחויבים לליווי הפרויקט משלבי הייזום והתכנון, דרך שלבי הביצוע והסקת המסקנות, ולאורך הדרך כולה. כלל תהליכי העבודה מבוצעים בדיסקרטיות מלאה כאשר זהות הנשאלים, כמו גם זו של הלקוחות, אינה גלויה בהתאם לדרישות ותווי התקן המחמירים ביותר בעולם הסקרים.

סקר הסקרים – סקרי בחירות:

המקצועיות המלאה נשמרת גם בשלב מסירת התוצאות והמסקנות גם אם אלו אינם מצופות ומפתיעות ! הליווי דיסקרטי מחויב וצמוד !

אם גם אתה מעוניין במכון מחקר שילך עמך יד ביד ויסייע לך לפרוץ קדימה, חברה שתנצח גם את הטעות הסטטיסטית, אנחנו במאגר מוחות מחכים לשמוע ממך עוד היום.
כל מה שצריך לעשות זה לחייג אלינו ל 03-5726000 או ליצור קשר באמצעות האתר