מתי אנחנו צריכים להשתמש במכון סקרים?

by מאגר מוחות ניהול אתר
1 year ago
466 Views

לפעמים נדמה כי מכוני סקרים כבר סיימו את תפקידם בעולם וכי איש אינו זקוק לשירותיהם יותר. אך המחשבה הזו לא מחזיקה מים כאשר בוחנים את הפונקציות הרבות שמכוני סקרים מספקים. לא מדובר רק על מקום שסוקר אנשים ושואל שאלות כמו – “כמה אתה מסכים מ – 1 עד 5”. מכוני סקרים כיום מבצעים עוד המון שירותים חיוניים לעסקים שלהגיד שאין צורך בהם יותר יחטא למציאות. אבל במקום סתם להתמרמר, החלטנו לשבת ולהביא על הכתב שימושים שונים במכון סקרים.

מה הם השימושים השונים במכון סקרים

כדי להבין מתי אנחנו צריכים ויכולים להשתמש במכוני סקרים, אנחנו קודם כול צריכים להבין את השימושים השונים שיש למכוני סקרים להציע לנו. אז המובן מאליו הוא כמובן לעסקים אשר זקוקים לסקרים כדי לבסס את המוצרים שלהם, למשל לפני השקה של מוצר חדש לשוק כאשר רוצים להבין את טווח המחירים שאפשר לדרוש בעבור המוצר. אבל כפי שאמרנו קודם לכן, מכוני סקרים הם הרבה יותר מאשר רק מכונים שמבצעים סקרים. אז בואו ונראה עוד פעולות שמכון סקרים יכול לעשות בשבילכם.

  • בדיקות היתכנות – ביצוע סקרים הוא רק קצה היכולות של מכון הסקרים, אך חשוב להבין כי לפני הסקר עצמו מתבצעת עבודת הכנה מהותית הכוללת בדיקות סטטיסטיות של פרמטרים רבים ומשתנים. רק לאחר שגיבשנו את התשתית העובדתית אנחנו יכולים לעבור לניסוח השאלות ולאחר מכן לאיסוף הנתונים שהוא ביצוע הסקר. אנחנו מספרים לכם את כל זה על סקרים, כיוון שיכולת איסוף ועיבוד הנתונים שלנו יושבת גם בלב ליבו של שירות בדיקת היתכנות למוצר חדש שאפשר לבצע במכון סקרים.
  • ייעוץ אסטרטגי – לא כל מכון סקרים מסוגל להציע ייעוץ אסטרטגי, אך אצלנו במאגר מוחות התברכנו בשדרה ניהולית אשר יושבת כדרך קבע בדירקטוריונים של החברות המובילות בסקטור הציבורי, העסקי והשלישי. בזכות ההבנה עמוקה שלנו את תהליך עבודת הארגון, אנחנו יכולים לבחון את נהלי העבודה ואת המטרות הארגוניות של העסק שלך ולהנגיש את הכול בצורה של מסמך מפורט המכיל את כל הייעוץ האסטרטגי הרלוונטי להצלחת העסק.
    כמו כן אנחנו מספקים שירותי ייעוץ ארגוני כדי להבטיח את יישום הייעוץ האסטרטגי במידת הצורך.
  • חוות דעת מומחה בבית משפט – פרופ’ כ”ץ היושב בראש מאגר מוחות שימש פעמים רבות כעד מומחה בבית המשפט במקרים בהם היה צורך בשימוש בסקרים כדי לגבש דעה סביב נושא מורכב. אחד מהמקרים המפורסמים והזכורים ביותר הוא כמובן פרשת הסיליקון בחלב של תנובה שבה הכרעת גזר הדין נסמכה על עדותנו.
  • סקרי שביעות רצון עובדים – מובן שחלק בלתי נפרד מהשימושים השונים של מכון סקרים הוא ביצוע סקרים. אבל תחום הסקרים נחלק בתוכו להמון תתי קטגוריות כמו סקרי שביעות רצון עובדים, סקרי שביעות רצון לקוחות, סקרי דעת קהל ועוד. את הסקרים שלנו אנחנו מבצעים בהתאם לנהלים המדעיים המקובלים בענף וכדי להבטיח את התוצאה בעלת הסטייה הסטטיסטית הקטנה ביותר, אנחנו משלבים בין סקר מחקר איכותני וכמותי.
מתי העסק צריך להשתמש במכון סקרים

Flat lay of business concept

מאגר מוחות – הרבה יותר ממכון סקרים

מה שמייחד אותנו במאגר מוחות אלו לא השירותים השונים והמגוונים שאנחנו מציעים. מה שמייחד אותנו זו רמת הדיוק והחתירה המתמדת שלנו ליושרה מקצועית. לפני תחילתה של כל עבודה אנחנו נפגשים עם הלקוח לכמה פגישות כדי להבין בדיוק את הצרכים והמטרות שלו. לאחר מכן אנחנו ממשיכים בעבודת המחקר שלנו כדי שנוכל לדייק את הניסוחים שלנו ולפצח את מאגרי המידע הרלוונטיים ביותר בעבור הלקוח שלנו. למעשה מה שרואים בסיום, הסקר המוגמר, הוא רק קצה קצהו של תהליך עבודה ארוך ודקדקני אותו אנחנו מבצעים בעבור כל לקוח.

נשמח מאוד לעמוד לשרותכם ולענות על שאלות ותהיות שיש לכם, כל שצריך לעשות זה ליצור איתנו קשר.