מה עושים במכון סקרים מאגר מוחות?

by מאגר מוחות ניהול אתר
4 months ago
171 Views

ההגדרה שלנו כמכון סקרים ומחקר לא תמיד מגלה את השירותים המלאים שלנו. כך נוצר המצב שישנם אנשים ששואלים אותנו, אז מה עושים במכון הסקרים מאגר מוחות?, כדי שנוכל לענות על כך בצורה המיטבית ולהציע מבט פנימי אל תוך הארגון שלנו החלטנו לכתוב את המאמר הזה.

מה זה בכלל מכון סקרים?

ההגדרה הקלאסית של מכון סקרים היא, מקום שמבצע ומנתח סקרים על סוגיהם השונים. בעבר מכוני סקרים בישראל אכן ביצעו וניתחו סקרים בלבד, אך כיום השירותים שמעניקים מכוני הסקרים הם מגוונים. כדי להתאים את ההגדרות לעידן המודרני נהוג לכנות את מכוני הסקרים כיום בשם, מכון סקרים ומחקר. המשמעות של השינוי בשם מעידה בראש ובראשונה על השינוי המחשבתי של מכוני הסקרים. מכוני הסקרים לא רק מספקים תמונה סטטיסטית ומחלצים ממנה נתונים ומסקנות, מכוני הסקרים מספקים מחקרים אמפיריים, המשתמשים בכלים מדעיים, כדי להנגיש מושגים רעיוניים בצורה שאפשר יהיה להפיק ממנה מסקנות.

הסקרים של מאגר מוחות

מה הם הסקרים העיקריים שמציעים במאגר מוחות?

במאגר מוחות אנחנו מבצעים את כל סוגי הסקרים, אך לצד הידיעה הזו, יש כמה סוגי סקרים שהפכו במרוצת השנים ללחם והחמאה שלנו.

  • סקרי דעת קהל – מאגר מוחות מספקים סקרי דעת קהל בכל התחומים האפשריים. החל בסקרי דעת קהל בנושאים מוניציפליים ועד סקרים הבוחנים את החוסן החברתי של מדינת ישראל. לאורך השנים עובדים איתנו בשיתוף פעולה מלא כמה מהארגונים ומהחברות המובילים בישראל, כמו למשל – עמותת אור ירוק, התאחדות הסטודנטים בישראל, לבנת פורן, עיריות ומשרדים ממשלתיים ועוד.
  • סקר שוק – צוות ההנהלה של מאגר מוחות יושב, בין היתר, גם כחבר דירקטוריון בחברות עסקיות שונות. הניסיון הניהולי והעסקי רב השנים שלנו מאפשר לנו להציע לכם סקר שוק מדויק ואיכותי. סקרי שוק נועדו לספק תמונה מלאה ואמינה על האפשרות להשקה של מוצר או שירות חדש.
  • סקרי בחירות – את הפרסום הגדול ביותר שלנו עשינו בזכות סקרי הבחירות שלנו. סקרי בחירות הם תצורה מורכבת ומשונה של סקרי דעת קהל, אך כאלה שדנים בנושאים רגישים ונפיצים שהניתוח שלהם דורש מבט מעמיק ורגיש.

אילו עוד שירותים מעניק מכון הסקרים מאגר מוחות?

מעבר לביצוע של סקרים, אנחנו מבצעים עוד שירותים שיסייעו לעסק שלך למצב עצמו במקום בטוח. השירות העיקרי בעניין זה מתקשר מאוד לסקר השוק, אך מעניק תמונה עמוקה ומפולחת יותר. אנחנו כמובן מדברים על שירות בדיקת היתכנות אותו מבצעים על מוצרים ושירותים שרוצים להבין האם הקהל בכלל מעוניין בהם. מדובר על בדיקה שדורשת שילוב שיטות כדי להגיע לתוצאה איכותית, בהתאם למוצר שרוצים לבדוק נשקול למשל לבצע קבוצות מיקוד או סקרי שטח. כל מוצר וצורת הבדיקה המתאימה לו.

עוד שירות שיש לנו במאגר מוחות הוא לא אחר מאשר מתן חוות דעת מומחה בבית משפט. לאורך ההיסטוריה סקרים הפכו לכלי משפטי מן המעלה הראשונה, ואנחנו במכון המחקר מאגר מוחות מתגאים מאוד בהישגים הרבים וההיסטוריים שלנו בתחום. לא רק שחוות דעת מומחה שנתנו בבית המשפט סייע לניצחונות משפטיים רבים, הייתה לנו הזכות לבצע מחקרים שהשפיעו על עולם המשפט והחברה הישראלית כמו בפרשת הסיליקון בחלב של תנובה.

מובן שאנחנו מציעים עוד שירותים שיכולים להשתלב בצורה אורגנית עם השירותים שסקרנו עד עכשיו, למשל ייעוץ ארגוני או ייעוץ אסטרטגי יכולים לעבוד עם סקרי דעת קהל או עם בדיקות היתכנות (בהתאמה) ובאופן כללי, אנחנו רוצים להזמין אתכם ואתכן ליצור איתנו קשר עוד היום כדי שנוכל לבחון את האפשרויות של שיתוף פעולה ועבודה משותפת.