לפני שישפטו אותך – סקרים כראייה משפטית

by מאגר מוחות ניהול אתר
1 year ago
827 Views

אתם בטח לא חושבים לעצמכם שחברת סקרים שמתמחה בניתוחים סטטיסטיים, שאלת שאלות והבאת תשובות מדויקות יכולה לסייע לכם ברגעים קשים בחיים כמו למשל כשאתם צריכים להגיע לבית משפט. אז לפני שיתבעו אותך חשוב שתקרא את המאמר הזה ותגלה דברים מפתיעים על סקרים כראייה משפטית ואיך מאגר מוחות יכולים לסייע לך בהבאת חוות דעת משפטית ולשמש כעד מומחה מטעמך.

סקרים כחוות דעת משפטית

מפתיע אותנו לגלות בכל פעם מחדש שאנשים רבים לא יודעים כי ניתן להשתמש בסקרים כראייה משפטית וזאת למרות שהעניין הזה קיים ונמצא בשימוש עוד משנות החמישים ואפילו נעשה שימוש בסקרים בבתי משפט בישראל בכמה תיקים ותביעות בעלי פרופיל ציבורי גבוה ביותר שהמפורסמת והזכורה מכולן היא פרשת הסיליקון בחלב העמיד של תנובה שנחשפה בשנת 1995 על ידי רונאל פישר בעיתון מעריב ובה אנו במאגר מוחות היינו שותפים עוד מהשלבים הראשוניים ביותר באמצעות קיום סקרים בקרב לקוחות וצרכנים אשר התקבלו על ידי השופט כחוות דעת מומחה לבית משפט קבילה ומהותית ואף שימשו אבן יסוד בקבלת התביעה כתביעה ייצוגית.

כמובן שזו לא הפעם היחידה בה שימשנו כעד מומחה בבית משפט אך לא באנו לכאן על מנת לסקור את הופעתנו המשפטיות אלא להציג בפניכם את האפשרות של סקרים כחוות דעת משפטית.

סקר עד מומחה בבית משפט

מתי אפשר להשתמש בסקרים בבית משפט?

קיימים הרבה מאוד סיבות בגינן ניתן להשתמש בסקרים כאלמנט משפטי והן מגוונות כמו למשל קיום של סקרים הבאים לבדוק נושאים של קניין רוחני או סימנים מסחריים על ידי בדיקה מקיפה ומעמיקה של האופי המבחין בין מוצר ומוצר בעיני הצרכנים או בדיקה של חברות אשר טוענות לפגיעה במוניטין בעקבות שימוש מסחרי לא הוגן בשמן.

באם אתם עומדים בפני מאבק ציבורי ורוצים לבדוק עד כמה הנושא חשוב ומשפיע על הציבור באמת אז שימוש בסקרים כחוות דעת משפטית יכול לעשות לכם חסד כמו בדוגמאות עבר של סקרים שביצענו שהפכו לתובענות ייצוגיות למשל במקרה של תרופת האלטרוקסין או סימון מוצרים עם סמל הארנב למרות שהמוצרים פותחו תוך כדי שימוש בניסויים על בעלי חיים.

אם אתה (או את) קורא את המאמר הזה וחושב לעצמך שיש מצב שאנחנו במאגר מוחות יכולים לסייע לך בבית משפט ואתה רוצה לדעת מתי צריך חוות דעת מומחה לבית משפט אז קודם כל היכנס ללינק וקרא אודות מקרים ודוגמאות בהם נעשה שימוש בסקרים כחוות דעת משפטית ולאחר מכן צור עמנו קשר במאגר מוחות על מנת שנוכל לסייע לך בהקדם.

איך מייצרים סקר לבית משפט?

אין נוסחה אחידה לייצור סקרים אשר ישמשו כחוות דעת משפטית אך חשוב מאוד שלא משנה מה השיטה בה נבחר לפעול או מה השאלות הרלוונטיות לנושא שלך, תמיד ייעשה שימוש בכלים מדעיים ומדויקים ולאחר מכן ישנה גם חשיבות רבה במי שיעלה לטעון את הטעונים בפני בית המשפט מטעם חברת הסקרים שכן ככל שהעד נחשב בעיני בית המשפט למומחה גדול יותר בתחומו כך חוות דעתו תסייע לכם יותר בהשפעתה של הכרעת הדין.

סקרים בהכרעת הדין

אצלנו במאגר מוחות תמצאו בראש החברה את פרופסור יצחק כ”ץ אשר לא רק שהוא משמש כחבר דירקטוריון בחברות רבות וגדולות ולא רק שהוא שימש בעבר בהצלחה כעד מומחה בבתי משפט אלא הוא אחד מהסוקרים הבולטים והמדויקים ביותר בארץ אשר סקריו מפורסמים תדיר באמצעי התקשרות הגדולים והחשובים ביותר והוא מחברם של ספרים בנושא כמו ספרו האחרון “עם הסקר“.

אם אתם רוצים שנעבוד יחדיו אתם רק צריכים ליצור עמנו קשר באתר או להתקשר אלינו ולשוחח עמנו טלפונית ב 03-5726000